Rób zakupy z nami i wspieraj niezależnych przedsiębiorców.

Galeria DiBu to wyselekcjonowany zbiór sklepów online i ofert biznesowych osobiście gwarantowanych przez osoby promujące powyższe podmioty. Kontaktując się w celu uzyskania informacji, zawsze będziesz rozmawiał bezpośrednio z przedsiębiorcą promującym te produkty lub propozycje biznesowe… ponieważ Galeria DiBu to ESENCJA ZAKUPÓW.

GALERIA DiBu to wiecej jak zakupy, to Twój wybór!

Znajdź to, czego potrzebujesz i załatw sprawę!

in

Total results: 279

TERAPIA BEMER
Zainteresowałam się terapią BEMER ze względu na poprawę mikrokrążenia organizmu ludzkiego. Równowaga pracy organizmu jest kluczowa w jego funkcjonowaniu.
NATURA = ZDROWIE
Zdrowie daje siłę do działania, bo nie musisz myśleć jak je odzyskać. Dbanie o nie jest najlepszą drogą dzięki naturalnym produktom i życiu w zgodzie z NATURĄ.
Lifewave
Produk Lifewave zawierają nanotechnologiczne materiały, które emitują światło w bliskiej podczerwieni i mają wpływ na równowagę energetyczną organizmu. Pomaga w poprawie snu, redukcji bólu, zwiększeniu wydolności fizycznej, redukcji stresu.
Akademia E- biznesu Social Media Plus
Masterclass, Pomoc i konsultacje plus usługi na życzenie, Poradniki :

ORGANIZACJA IMPREZ

organizacja imprez okolicznościowych oraz eventów to nasza specjalność, mamy wieloletnie doświadczenie

Irena
Korepetycje z j.pol i historii
MIKROSFERY

Zastosuj ekologiczne, innowacyjne rozwiązania, które redukują Twój ślad węglowy i obniżą koszty stałe. Zapytaj o szczegóły.

Skontaktuj się ze mną! /Contact me!

Witam na mojej wizytówce! / Welcome to my visitcard!

(PL)Z zawodu i pasji wokalistka, kompozytorka, aktorka i pedagog. (ENG) A vocalist, composer, actress and teacher by profession and passion.


Fairytale Art

Make-up artist and hairstyle designer. Szkoleniowiec wizażowo - fryzjerski.

Hemp World - Konopne Innowacje
Jesteśmy HEMP WORLD. Poszukując swojego miejsca na rynku konopnym dostrzegliśmy potrzeby i rozwiązania, które przyniosą wiele korzyści dla człowieka i natury.
PREMIERY!
DARMOWY KWARTALNIK-BROSZURA ISBN 978-83-970151-9-7
CHARAKTERYZATOR/PLASTYK-warsztatowiec

Multilevel artist -dla dzieci i dorosłych:) Trainer, BeautyMakeUp Coach🤝


Promotorka zdrowego życia
Livioon to firma stworzona pod katem kobiet ,bo to one decydują w czym będą prać, płukać i jakich używać kosmetyków. Stawiając na bezpieczeństwo, Livioon wyróżnia się wyjątkowymi produktami opartymi na nanosrebrze, to kategoria dom!
Rozwiązania Twoich Problemów
Moją misją jest pomoc w rozwiązywaniu problemów ! Być może mam narzędzia lub znam sposób na rozwiązanie Twoich. Dowiem się, jak je poznam, dlatego nie krępuj się i daj znać w czym mogę Ci pomóc?
Biznes XXI wieku
Biznes online na twoją kieszeń. Zmień swoje życie na lepsze, stać Cię na to!
kodziaki.na.zwierzaki

Ogólnpolska akcja wspierająca bezdomne zwierzaki w potrzebie, zrzeszająca wszelkie działania wolontaryjne dla schronisk,przytółków,fundacji,stowarzyszeń,organizacji niosących pomoc czworonogom.


KONCERT ,,SMAKUJ ŻYCIE"

Koncert pt: „Smakuj życie” - bo godzina jeszcze młoda!

to program autorski Iwony Manisty-Kutryś wraz muzykami z kompozycjami do tekstów poetyckich znanych i lubianych twórców.

Moja pasja
Koń porusza się jak tancerz ,co nie dziwi , Koń to piękne zwierzę
Zawartość wizytówki DiBuCard
Zawsze aktualne dane kontaktowe i oferta. Łatwe do przekazania klientom, pracownikom lub partnerom. Źródło nowych kontaktów i dochodów.
Zhanatbags

Dzięki nam możesz zrobić solidny i funkcjonalny prezent dla bliskiej osoby! Zobacz wszystkie nasze dostępne wzory - zhanatbags


BE SMARTER abonamentowy

abonament telefoniczny i cashback na zakupy - to działa świetnie razem!

Przenieś swój numer telefonu i zyskaj zakupy z cashback -

BE SMERTER

już dziś zyskujesz - abonamentu nie marnujesz!
Digital Business Card
Digital Business Card to firma oferująca nowoczesne wizytówki cyfrowe, które zastępują tradycyjne papierowe wizytówki. Wizytówki cyfrowe są wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i ludzi biznesu
Interaktywna Wizytówka z Technologią NFC
Witam wszystkich którzy prowadzą swój biznes w sieci, czy tradycyjną działalność gospodarcza, a chcieliby dowiedzieć się jak promować Swój biznes w szybki i tani sposób w nowoczesnej, wirtualnej cyfrowej wizytówce.
Promujac Swoją Działalność Pomożesz Sebastianowi
Ta wizytówka to POMOC dla Sebastiana Ocimek piłkarza KS Prostki. Debiutując w seniorach zderzył się z innym piłkarzem. Jest sparaliżowany. Sebastian Walczy o powrót do samodzielności. Teraz Jego los jest również w Twoich rękach.

Reishi z miłości do zdrowia
Chcę Was serdecznie przywitać i zachęcić do dołączenia do naszej grupy, gdzie możecie cieszyć się zdrową kawą i suplementami z Reishi oraz innymi grzybami leczniczymi.
Wiersze.z.bruku.miasta-Piotr.Szkudlarek.Skala
Strona poświęcona twórczości własnej
DARMOWE PORADY PRAWNE
Jeżeli masz problem i nie wiesz, do której kancelarii się zgłosić lub potrzebujesz pomocy prawnej i szukasz skutecznej, profesjonalnej oraz doświadczonej firmy - dobrze trafiłeś! Możemy Ci pomóc! PAKIET OCHRONA PRAWNA
Interaktywna Wizytówka Cyfrowa VIP
Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w Biznesie to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji Lidera

Koncepcja Żywieniowa
Jak nie poświęcasz czasu swojemu zdrowiu, to będziesz musiała/ musiał poświęcać dużo czasu swojej chorobie.
LAKIERNIA PROSZKOWA
Realizujemy profesjonalne usługi piaskowania i malowania proszkowego elementów metalowych do 7 metrów długości. Zapraszamy
Strefa Głębokiej Świadomości
Sukces, to nie jest kwestia ilości zarabianych pieniędzy, jest to kwesta ilości kontrolowanego przez nas naszego czasu.
Chcesz mieć 1 kartę zamiast miliona wizytówek?
Kończą Ci się wizytówki w najbardziej ważnym momencie i nie masz jak przekazać drugiej osobie informacji o swojej firmie?

D-Travel Podróżnik
Kocham podróże. Klub D-Travel oferuje swoim członkom korzystanie z najlepszych ofert turystycznych. Zapraszając do klubu osoby kochające podróżowanie po świecie , mamy dodatkowa opcje zarobkowa. Zwiedzaj świat beztrosko z D-Travel.
Jak w prosty i tani sposób promować się w sieci?
Bądź widoczny w sieci i wyprzedź konkurencję!! Promuj siebie, swoją firmę lub produkty👍 A przy okazji buduj dochód pasywny!! Chcesz mieć globalny zasięg biznesowy lub osobisty i w prosty sposób udostępniać informacje w trybie online?
piano music
(ur. 26.03.1990r.) polski kompozytor, pianista i poeta. (born 26.03.1990r.) polish composer, pianist and poet.
Podróż zwana życiem
Każdy powinien dbać o zdrowie to jedno z kluczowych zadań które przyświecać powinno każdemu, ale skąd na to wziąźć środki. Przecież to kosztuje

Stonework
Profesjonalne usługi wykończenia wnętrz.
"Smakuj wyjątkowo i gotuj jak mistrz!
"Smaki, które podbijają podniebienia - odkryj zdrowie na talerzu. Otrzymaj ekskluzywne przepisy- stwórz własne arcydzieła kulinarnych doznań!"
Amazon KDP
Amazon KDP to platforma sprzedażowa książek w największym sklepie internetowym na świecie. Amazon KDP zrzesza wydawców, autorów, którzy za jej pośrednictwem sprzedają tam swoje produkty, w zamian otrzymując tzw. tantiemy.
Anna Górniak
Doradca Systemów terapeutycznych transdermalnych i oficjalny Partner One More Internatonal