Rób zakupy z nami i wspieraj niezależnych przedsiębiorców.

Galeria DiBu to wyselekcjonowany zbiór sklepów online i ofert biznesowych osobiście gwarantowanych przez osoby promujące powyższe podmioty. Kontaktując się w celu uzyskania informacji, zawsze będziesz rozmawiał bezpośrednio z przedsiębiorcą promującym te produkty lub propozycje biznesowe… ponieważ Galeria DiBu to ESENCJA ZAKUPÓW.

GALERIA DiBu to wiecej jak zakupy, to Twój wybór!

Znajdź to, czego potrzebujesz i załatw sprawę!

in

Total results: 253

Rozwój ponad wszystko
Zawsze szedłem pod prąd. Nigdy się nie poddawałem. W mukowiscydozie nie możesz się poddać. Albo ty wygrasz albo choroba wygra z tobą
Lifewave
Produk Lifewave zawierają nanotechnologiczne materiały, które emitują światło w bliskiej podczerwieni i mają wpływ na równowagę energetyczną organizmu. Pomaga w poprawie snu, redukcji bólu, zwiększeniu wydolności fizycznej, redukcji stresu.
Kreatywni
Utworzyłam tą kartę sponsora ponieważ wierzę ze wspólnie damy radę.
Karta ogrodnika-działkowca
Kto nie kocha pięknych kwiatów ręka w górę. Chyba nie ma osoby, która nie zachwyca się urokiem kwiatów, warzyw w ogrodzie na działce, balkonie na tarasie a nawet gdzieś w plenerze jak widzimy.

Mój Team-4 Architekci lepszego życia.
Moim marzeniem jest poprowadzić moich partnerów (przyjaciół) z miejsca, w którym są dzisiaj, do miejsca w którym jeszcze nigdy nie byli. Nie odniesiemy sukcesu w pojedynkę. Potrzebny jest zgrany zespół z wizją i wspólnym celem.
“HOPFUL TEAM”
Wizytówka jest utworzona i udostępniona zespołowi "HOPFUL TEAM" (Pełnej Nadziei Zespół) z terminami spotkań i szkoleń oraz informacjami z którymi powinien się każdy członek zespołu.
WSPANIALY POMYSL
ta mini strona www jest narzędziem przeznaczonym do szybkiej komunikacji bezpośredniej z wszystkimi moimi Liderami (moimTEAM4) i wszystkimi osobami które poprzez naszą wspólną przestrzeń grupy WSPANIAŁY POMYSŁ chcą się rozwijać i zarabiać.
Poznaj Jonizator Aqua Sativalife
Nowość na rynku polskim - jonizator wody. To twoje prywatne źródełko naturalnej alkalicznej wody w Twoim domu. Oczyszcza ciało człowieka z toksyn.

Digital Business Card
Digital Business Card to firma oferująca nowoczesne wizytówki cyfrowe, które zastępują tradycyjne papierowe wizytówki. Wizytówki cyfrowe są wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i ludzi biznesu
Globalna Karta Sponsora - Gotowi na Sukces
Jeśli masz coś robić. To rób tylko wielkie rzeczy z wyjątkowymi ludźmi.
Karta Sponsora
Karta sponsora jest przeznaczona do kontaktu z grupą moich partnerów biznesowych. Tu każdy z nich znajdzie informacje na temat pracy w grupie i zadania które trzeba wykonać aby biznes funkcjonował prawidłowo.
Lime Akademia
W "Lime Academy" możesz zdobyć aktualną wiedzę i niezbędne umiejętności, aby opanować nowe zawody online i skutecznie realizować swój potencjał

INDEPENDENT GROUP
Karta Sponsora GKL Teamu Independent Group czyli Grupy Niezależnych
Team X 4 Lider
Karta Sponsora jest narzędziem do komunikacji z czterema bezpośrednimi Liderami, którzy razem ze mną osiągają sukces za pomocą interaktywnej Wizytówki VIP. Wizytówka VIP reklamuje Nas i Nasz biznes dzięki któremu osiągamy dochód pasywny.
APL GO
Zbuduj dochodowy biznes bez żadnego abonamentu i obowiązkowych zakupów. Otrzymaj wspaniały sklep z produktem prozdrowotnym cieszącym się dużym popytem, stworzonym w innowacyjnej formule Acumullit SA.
P.T.A.C. PHU wyrobów skórzanych
Prowadzę zakład szkoleniowo usługowy Czyszczenia i Renowacji wyrobów skórzanych środkami garbarskimi własnej produkcji oraz środkami biodegradującymi, które nabywam w MLM.

Wykorzystaj Szansę
Czy możesz sobie pozwolić na przegapienie czegoś takiego p o n o w n i e?
Twoja Mini Strona Internetowa
Jestem tutaj ponieważ zainspirowało mnie nowoczesne podejście do rozwoju biznesu tradycyjnego i internetowego, do nowoczesnego promowania usług , produktów oraz różnych zainteresowań. Tu znalazłam także motywację do rozwoju osobistego.
Diamencik Sukcesu$ Team4
Globalna Karta Sponsora
Biznes XXI wieku
Biznes online na twoją kieszeń. Zmień swoje życie na lepsze, stać Cię na to!

Po Zdrowie Do Natury
Można powiedzieć, ze należę do "Młodzieży Trzeciego Wieku". Cheminizacja żywności, środowiska , wszystkiego co się da, spowodowała, że szukałam w naturze możliwości zachowania zdrowia do późnych swoich lat i zarabianiu na jego promocji.
D-Travel Podróżnik
Kocham podróże. Klub D-Travel oferuje swoim członkom korzystanie z najlepszych ofert turystycznych. Zapraszając do klubu osoby kochające podróżowanie po świecie , mamy dodatkowa opcje zarobkowa. Zwiedzaj świat beztrosko z D-Travel.
Team 4 - Twój Klucz Do Sukcesu
Zespół TEAM 4, to grupa ludzi, których celem jest poprawa stylu życia, poprzez wspólną pracę nad osiągnięciem osobistej i finansowej wolności dla każdego członka działającego aktywnie w grupie.
Marihuana...
Marihuana jest lekiem psychoaktywnym pochodzi z kwiatów samicy konopi. Seria tajemniczych porwań wstrząsa i absorbuje cały świat. Stawką staje się życie niewinnych dzieci, których los już wcześniej był przesądzony.

Wspomnienia z rejsu statkiem wycieczkowym
Każdy ma swoje marzenia i dąży do tego, aby je spełniać. Ja na realizację swojego morzenia czekałam ok.25 lat. Tym marzeniem, był rejs statkiem wycieczkowym. I stało się. W listopadzie 2022 roku odbyłam taki rejs i chcę o tym opowiedzieć.
Wzór tu wpisz nazwę swojej firmy, usługi lub poprostu tym czym chcesz się podzielić z innymi
Przykładowa Karta VIP Tutaj zamieść krótki opis tego co chciałabyś /chciałbyś przekazać klientom taki fotograficzny skrót dotyczący tego czym się zajmujesz
Książka (nie) Gotowi na Sukces
INSPIRUJĄCE HISTORIE ZWYKŁYCH LUDZI W NIEZWYKŁYM ŚWIECIE. Opisane przez samych autorów, życiowe doświadczenia, rozterki, sukcesy. INSPIRACJA DO PODJĘCIA WYBORU ABY ŻYĆ TU I TERAZ I NIE ODKŁADAĆ NA PÓŹNIEJ.
LimbicArc
Zwiększ swoje życie dzięki Limbic Arc! Korzyści dla złagodzenia stresu, energii, zapalenia, snu, skupienia, przeciwdziałania starzeniu się, utraty wagi i nie tylko!

Dariusz Wrona
DiBuCard nowe wyzwanie i nowe możliwości
Zdrowe suplementy diety DXN - wersja elektroniczna
Przed świętami jest trochę zamieszania a co powiecie na produkty zdrowotne dla Waszych bliskich
Manuel
Działam

projekt FANCYWORK
dyplomowany Charakteryzator, Plastyk, Terapeuta zajęciowy, Leasure Time Animator, Beauty Coach, MUA
Biznes
Zarządzanie finansami między Państwami
KUP TERAZ!
Moje publikacje
Interaktywna Wizytówka z technologia NFC
Przedstawiciel Firmy DiBuCard w Europie. W dobie niemal powszechnego dostępu do sieci wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu, by móc zarabiać w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cie do współpracy.

Podróżuj z D Travel Club.
D Travel Club powstał dla osób kochających podróże bliskie i dalekie. Z nami możesz oszczędzać na zwiedzanie pięknych zakątków świata, ale możesz także generować dochód pasywny. Z nami będziesz spełniać swoje marzenia.
SativaLife
Poznając nasze produkty otrzymasz wsparcie ekspertów w poprawie swojego zdrowia i możliwość niesienia pomocy ludziom potrzebującym w drodze do lepszego życia !!!
Cyfrowe możliwości - promuj swój nie cudzy biznes
Czym się interesujesz? Masz pasje, marzenia, prowadzisz swój biznes, a może jesteś artystą, prowadzisz fundację, chciałbyś zareklamować swoje produkty?
Zwiększ zasięgi dzięki cyfrowej wizytówce.
Jeżeli działasz online oraz stacjonarnie możesz zwiększyć zasięgi również globalnie. Cyfrowa wizytówka może Tobie w tym pomóc. Możesz promować swoje pasje, hobby, biznes za pomocą treści, oraz wideo z opcją aktualizacji kiedy tylko chcesz.