Rób zakupy z nami i wspieraj niezależnych przedsiębiorców.

Galeria DiBu to wyselekcjonowany zbiór sklepów online i ofert biznesowych osobiście gwarantowanych przez osoby promujące powyższe podmioty. Kontaktując się w celu uzyskania informacji, zawsze będziesz rozmawiał bezpośrednio z przedsiębiorcą promującym te produkty lub propozycje biznesowe… ponieważ Galeria DiBu to ESENCJA ZAKUPÓW.

GALERIA DiBu to wiecej jak zakupy, to Twój wybór!

Znajdź to, czego potrzebujesz i załatw sprawę!

in

Total results: 233

Godzina łaski dla świata 8 grudnia 2022
Nabożeństwo zwane Godziną łaski dla świata przypada w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w dniu 8 grudnia od godz 12 do 13. Dlaczego to jest tak ważne dla katolików?
Nowsite- znajdź swojego klienta
Pomoc w znalezieniu docelowego klienta.
FOTOWOLTAIKA
Realizujemy prywatne elektrownie fotowoltaiczne, które zapewniają bezpieczeństwo finansowe, techniczne i energetyczne!
Dodatkowy dochód - Inwestycje
Możliwości inwestycyjne dla każdej osoby. Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów, którzy wierzą w potęgę finansowania społecznościowego.

Tanio Media dla Polonii w Niemczech.
Jesteśmy firmą, która doskonale rozumie potrzeby osób migrujących za granicę. Stworzyliśmy portal, na którym można znaleźć najważniejsze usługi internetowe niezbędne do życia w Niemczech.
I TY MOŻESZ STWORZYĆ TAKĄ WIZYTÓWKĘ
z pasją do tego co ważne. Więc działaj z pasją i Ty:)
Prezentacja produktów
Wirtualna Wizytówka daje możliwość reklamy produktów, chciałabym przedstawić produkty z zakresu Ganoterapii DXN
Biznes online
Jestem w biznesie

Jak w prosty i tani sposób promować się w sieci?
Bądź widoczny w sieci i wyprzedź konkurencję!! Promuj siebie, swoją firmę lub produkty👍 A przy okazji buduj dochód pasywny!! Chcesz mieć globalny zasięg biznesowy lub osobisty i w prosty sposób udostępniać informacje w trybie online?
Biznes Online
Pomoc w marketingu sieciowym
Biznes
Biznes online
Team WW
Jestem przedstawicielem oraz promotorem Wirtualnej Wizytówki DiBuCard, która została stworzona dla tych, którzy chcą być o krok przed konkurencją. Jeśli chcesz odnieść sukces to DiBuCard jest najlepszym narzędziem do reklamy Twojej firmy.

Ekspert biznesow miedzynarodowych
Rozeznanie i pomoc w wyborze odpowiedniego biznesu
APL GO
Zbuduj dochodowy biznes bez żadnego abonamentu i obowiązkowych zakupów. Otrzymaj wspaniały sklep z produktem prozdrowotnym cieszącym się dużym popytem, stworzonym w innowacyjnej formule Acumullit SA.
P.T.A.C. PHU wyrobów skórzanych
Prowadzę zakład szkoleniowo usługowy Czyszczenia i Renowacji wyrobów skórzanych środkami garbarskimi własnej produkcji oraz środkami biodegradującymi, które nabywam w MLM.
Team 4 - Twój Klucz Do Sukcesu
Zespół TEAM 4, to grupa ludzi, których celem jest poprawa stylu życia, poprzez wspólną pracę nad osiągnięciem osobistej i finansowej wolności dla każdego członka działającego aktywnie w grupie.

Amazon KDP
Amazon KDP to platforma sprzedażowa książek w największym sklepie internetowym na świecie. Amazon KDP zrzesza wydawców, autorów, którzy za jej pośrednictwem sprzedają tam swoje produkty, w zamian otrzymując tzw. tantiemy.
Fairytale_art
Fryzjer i makijaze
Ganoterapia DXN - sposób na odzyskanie zdrowia i niezależność finasową
Z grzybami reishi cordyceps RG GL spirulina poria DXN pierwszy raz spotkałam się w 2018 r kiedy to szukałam sposobów na poratowanie swojego zdrowia.
Książka (nie) Gotowi na Sukces
INSPIRUJĄCE HISTORIE ZWYKŁYCH LUDZI W NIEZWYKŁYM ŚWIECIE. Opisane przez samych autorów, życiowe doświadczenia, rozterki, sukcesy. INSPIRACJA DO PODJĘCIA WYBORU ABY ŻYĆ TU I TERAZ I NIE ODKŁADAĆ NA PÓŹNIEJ.

Mystery Beauty World
dyplomowany Charakteryzator, Plastyk, Artist, Art-trainer, Terapeuta zajęciowy, Leasure Time Animator, Beauty Coach, MUA
D-Travel Podróżnik
Kocham podróże. Klub D-Travel oferuje swoim członkom korzystanie z najlepszych ofert turystycznych. Zapraszając do klubu osoby kochające podróżowanie po świecie , mamy dodatkowa opcje zarobkowa. Zwiedzaj świat beztrosko z D-Travel.
Ekspert biznesow miedzynarodowych
Gielda Nasdaq.Rozeznanie i pomoc w wyborze odpoweiedniego biznesu i mozliwosci finansowych
Stonework
Profesjonalne usługi wykończenia wnętrz.

Po Zdrowie Do Natury
Można powiedzieć, ze należę do "Młodzieży Trzeciego Wieku". Cheminizacja żywności, środowiska , wszystkiego co się da, spowodowała, że szukałam w naturze możliwości zachowania zdrowia do późnych swoich lat i zarabianiu na jego promocji.
projekt FANCYWORK
dyplomowany Charakteryzator, Plastyk, Terapeuta zajęciowy, Leasure Time Animator, Beauty Coach, MUA
Dbaj o zdrowie i Planetę
Zdrowie, to moja pasja i mój zawód . Dołączyłam do projektu, w którym można zadbać o siebie, swoich bliskich i naszą matkę Planetę, poprzez usunięcie szkodliwej chemii z domu.
KLUB podróżnika
Podróże małe i duże

Szczęśliwych Urodzin
Przemiany, jakie następują teraz w świecie nowoczesnych technologii rozwijają nowe, cyfrowe narzędzia marketingowe do stosowania w naszym życiu. E-wizytówki do wykorzystania przez nas.
Wirtualna wizytówka dla ciebie lub twojego biznesu
E-wizytówka może zawierać zdecydowanie więcej niż tylko nazwę firmy i dane kontaktowe. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości zawartość wizytówki może być praktycznie nieograniczona.
Akcje Charytatywne
Żyjemy dzisiaj w bardzo trudnych, nieprzewidywalnych czasach. I choć często bardzo chcielibyśmy pomóc, nie jest to możliwe, gdy samym jest nam trudno związać koniec z końcem. Tylko wspólne działania mogą przynieść efekty.
Dibucard
Zapraszam do stworzenia swojej wizytówki internetowej. Jestemrzedstawicielem oraz promotorem Wirtualnej Wizytówki DiBuCard, która została stworzona dla tych, którzy chcą być o krok przed konkurencją. Jeśli chcesz odnieść sukces to DiBuCard

Interaktywna Wizytówka Cyfrowa VIP
Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w Biznesie to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji Lidera
Magia podróżowania.
Moja praca online w branży turystycznej daje mi taką satysfakcję i przyjemność, że ta praca dodaje mi dużo radości, energii i pomysłów na lepsze życie na emeryturze. Moim marzeniem jest zwiedzanie świata ekskluzywnymi statkami.
Twoja Mini Strona Internetowa
Jestem tutaj ponieważ zainspirowało mnie nowoczesne podejście do rozwoju biznesu tradycyjnego i internetowego, do nowoczesnego promowania usług , produktów oraz różnych zainteresowań. Tu znalazłam także motywację do rozwoju osobistego.
Alchemia Kobiecości
Profesjonalny dobór kosmetyków, warsztaty pielegnacyjne, makijażu i kobiecości! 🙂

Interaktywna Wizytówka z technologia NFC
Przedstawiciel Firmy DiBuCard w Europie. W dobie niemal powszechnego dostępu do sieci wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu, by móc zarabiać w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cie do współpracy.
Jak mieć abonament za 9,33 zł miesięcznie?
FM MOBILE najlepsza👍 i bezkonkurencyjna oferta👩‍💼 na telefon, internet mobilny i domowy z CASHBACK w Polsce!!!😊😊 oraz wspaniały i skuteczny🍎 program odchudzający, a także wysokiej jakości produkty codziennego użytku🎯
LimbicArc
Zwiększ swoje życie dzięki Limbic Arc! Korzyści dla złagodzenia stresu, energii, zapalenia, snu, skupienia, przeciwdziałania starzeniu się, utraty wagi i nie tylko!
Promotor DibuCard - Nowoczesność w Życiu i w Biznesie
Mam na imię Irena i jestem na emeryturze. Współpracuję z trzema kancelariami prawnymi, poprzez które pomagam osobom zadłużonym i opiekunom osób dorosłych niepełnosprawnych o znacznym stopniu. Teraz stawiam na Nowoczesność.