DiBuCard PL

Wirtualny Interaktywny Profil

Poniżej przedstawiamy najnowsze karty VIP! 

”Najnowsze-karty-VIP”
Moja DuoLife
W naszej działalności zależy nam nie tylko na tym, aby ugruntować pozycję lidera, ale przede wszystkim przyczynić się do poprawy standardu, stylu życia i samopoczucia milionów osób na całym świecie.
Interaktywna Wizytówka z technologia NFC
Przedstawiciel Firmy DiBuCard w Europie. W dobie niemal powszechnego dostępu do sieci wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu, by móc zarabiać w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cie do współpracy.
OVB Doradztwo Finansowe
Najważniejsi są dla nas ludzie Dlatego też oddajemy głos naszym Klientom i Pośrednikom Finansowym. Dzielą się oni z nami swoimi osobistymi historiami współpracy z OVB.
pracujonlineizarabiaj
Zajmuję się nowościami takimi jak np elektroniczną wizytówką, programami oszczędnościowymi Cashback-ami ofertami bankowymi ,,ubezpieczeniami, szukaniem promocji ,bonusów,Airdrop-,ów rynkiem Forex,Giełdy krypto walut,Tradingiem
CAMINO DOMY Sp. z o.o.
Camino Domy – Blisko Ludzi. Blisko Lublina. Jako firma, oferujemy domy w Lublinie i jego okolicach. Jako ludzie, dbamy o to, aby nasi klienci mogli spełnić swoje marzenia o spokojnym życiu w luksusowych warunkach.

Witamy w DiBuCard – interaktywnym systemie zaprojektowanym do promowania i udostępniania. Ta unikalna technologia pozwala stworzyć wirtualny profil interaktywny (VIP) dla własnych potrzeb. Może to być Twoja firma, dane osobowe, informacje o osobie zaginionej lub nieprzytomnej i wiele innych.

VIP to System Promocyjny

Dzięki systemowi VIP $HARE twoi klienci mogą jednym kliknięciem promować i udostępniać twój wirtualny interaktywny profil we wszystkich aktywnych sieciach społecznościowych, w których istnieją . System VIP $HARE został opracowany w celu umozliwienia masowej promocji profilu firmy, jej produktów lub usług.

OFERTA

VIP BIZNES

Wirtualny profil interaktywny dla Twojej firmy, produktu lub usługi. To idealna opcja dla masowego promowania i udostępniania informacji w celu zwiekszenia sprzedazy i popularyzowania firmy. Zapewnia narzędzia do rozwoju

VIP OSOBISTE

Wirtualny profil interaktywny do użytku osobistego, taki jak CV, informacje o klubie, promocja kościoła itp. VIP osobiste jest idealne dla osób, które szukają pracy, chcą promować promować organizację non-profit, klub itp.

VIP Ratownicze

Wirtualny profil interakcyjny dla osób które cierpią na choroby pamięci, ofiar wypadków lub klęsk żywiołowych. Skanując chip NFC lub kod QR ratownik ma natychmiastowy dostęp do ważnych informacji medycznych na temat ofiary

VIP DLA ZWIERZĄT

Wirtualny profil interaktywny dla zwierząt na wypadek zagubienia. Pozwala na prowadzenie kampanii w sieci żeby szybciej znaleźć futrzanego przyjaciela.

W krótkim klipie wideo po prawej pokazujemy, w jaki sposób można udostępniać wirtualny interaktywny profil, VIP używając układu NFC. Wystarczy, że dotkniesz karty telefonem lub jeśli opcja NFC nie jest dostępna, zeskanuj kod QR.

Odbiorca musi tylko zapisać kartę na ekranie głównym swojego telefonu, aby móc korzystać z niej w przyszłości.

Zapewnia to firmie bezpośredni kontakt ze wszystkimi klientami, którzy zapisują kartę VIp na swoich telefonach

Przyszłość i nowoczesność w Twojej firmie to sukces dzisiaj.

Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w bisnesu dzisiaj to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji lidera w swojej dziedzinie. Nowoczesna technologia i jej właściwe wykorzystanie pozwolą ci zająć taką pozycję w sferze działalności gdzie operujesz. Musisz ją tylko chcieć, a nastepnie potrafić prawidlowo wykorzystać dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, niestety nie każdy podejmnie prawidłową decyzję. A to jest szansa i najistotniejszy powód potrzeby posiadania VIP karty już dzisiaj. VIP dzisiaj oznacza krok do przodu zanim zrobi go Twoja konkurencja. Posiadanie wirtualnej karty staje się coraz bardziej popularne w USA wśród ludzi prowadzących biznes. Amerykanie rozumieją jak ważne w biznesie jest bycie zawsze w pozycji o krok przed konkurencją. Wirtualna karta biznesowa VIP to Twoja przewaga. Firma DiBuCard to polski projekt stworzony w Stanach Zjednoczonych dlatego następnym krajem w którym oferujemy nasze usługi, jest Polska.