DiBuCard PL

DiBu VIP

Wirtualny Interaktywny Profil

Biznes nowej generacji!

Udostępniaj swój cyfrowy, edytowalny profil z kartą DiBu VIP! Ponieważ jesteś PROFESJONALISTĄ

”Najnowsze-karty-VIP”
ccFOUND
ccFOUND to miedzynarodowa platforma stanowiaca połaczenie wyszukiwarki i serwisu społecznościowego. ccFOUND to projekt który zrewolucjonizuje Internet. To wyszukiwarka wiedzy i mądrości.
Promujac Swoją Działalność Pomożesz Sebastianowi
Ta wizytówka to POMOC dla Sebastiana Ocimek piłkarza KS Prostki. Debiutując w seniorach zderzył się z innym piłkarzem. Jest sparaliżowany. Sebastian Walczy o powrót do samodzielności. Teraz Jego los jest również w Twoich rękach.
WSPANIAŁY POMYSŁ
z pasją do tego co ważne. Więc działaj z pasją i Ty:)
InCruises club
inCruises® is an invitation-only exclusive membership travel club. We are a 'total game changer' for the way families plan, save and pay for their holiday vacations.
Zarządca nieruchomości
WienerPerfecto - Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Renata Chojnacka

Dzięki systemowi VIP $HARE twoi klienci mogą jednym kliknięciem promować i udostępniać twój wirtualny interaktywny profil we wszystkich aktywnych sieciach społecznościowych, w których istnieją . System VIP $HARE został opracowany w celu umozliwienia masowej promocji profilu firmy, jej produktów lub usług.

VIP to System Promocyjny

Witamy w DiBuCard – interaktywnym systemie zaprojektowanym do promowania i udostępniania. Ta unikalna technologia pozwala stworzyć wirtualny profil interaktywny (VIP) dla własnych potrzeb. Może to być Twoja firma, dane osobowe, informacje o osobie zaginionej lub nieprzytomnej i wiele innych.

VIP BIZNES

Wirtualny profil interaktywny dla Twojej firmy, produktu lub usługi. To idealna opcja dla masowego promowania i udostępniania informacji w celu zwiekszenia sprzedazy i popularyzowania firmy. Zapewnia narzędzia do rozwoju

VIP OSOBISTE

Wirtualny profil interaktywny do użytku osobistego, taki jak CV, informacje o klubie, promocja kościoła itp. VIP osobiste jest idealne dla osób, które szukają pracy, chcą promować promować organizację non-profit, klub itp.

VIP Ratownicze

Wirtualny profil interakcyjny dla osób które cierpią na choroby pamięci, ofiar wypadków lub klęsk żywiołowych. Skanując chip NFC lub kod QR ratownik ma natychmiastowy dostęp do ważnych informacji medycznych na temat ofiary

VIP DLA ZWIERZĄT

Wirtualny profil interaktywny dla zwierząt na wypadek zagubienia. Pozwala na prowadzenie kampanii w sieci żeby szybciej znaleźć futrzanego przyjaciela.

W krótkim klipie wideo pokazujemy, w jaki sposób można udostępniać wirtualny interaktywny profil VIP, używając układu NFC lub kodu QR. Wystarczy, dotknąć karty (w tym wypadku breloczka), telefonem lub jeśli opcja NFC nie jest dostępna, zeskanować kod QR. Następmie dbiorca musi zapisać informację na ekranie głównym swojego telefonu, aby móc korzystać z niej w przyszłości.

Przyszłość i nowoczesność w Twojej firmie to sukces dzisiaj.

Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w bisnesu dzisiaj to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji lidera w swojej dziedzinie. Nowoczesna technologia i jej właściwe wykorzystanie pozwolą ci zająć taką pozycję w sferze działalności gdzie operujesz. Musisz ją tylko chcieć, a nastepnie potrafić prawidlowo wykorzystać dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, niestety nie każdy podejmnie prawidłową decyzję. A to jest szansa i najistotniejszy powód potrzeby posiadania VIP karty już dzisiaj. VIP dzisiaj oznacza krok do przodu zanim zrobi go Twoja konkurencja. Posiadanie wirtualnej karty staje się coraz bardziej popularne w USA wśród ludzi prowadzących biznes. Amerykanie rozumieją jak ważne w biznesie jest bycie zawsze w pozycji o krok przed konkurencją. Wirtualna karta biznesowa VIP to Twoja przewaga. Firma DiBuCard to polski projekt stworzony w Stanach Zjednoczonych dlatego następnym krajem w którym oferujemy nasze usługi, jest Polska.