DiBuCard PL

DiBu VIP Polska

Wirtualny Interaktywny Profil

Biznes nowej generacji!

Udostępniaj swój cyfrowy, edytowalny profil z kartą DiBu VIP! Ponieważ jesteś PROFESJONALISTĄ

”Najnowsze-karty-VIP”
Podróżuj z D Travel Club.
D Travel Club powstał dla osób kochających podróże bliskie i dalekie. Z nami możesz oszczędzać na zwiedzanie pięknych zakątków świata, ale możesz także generować dochód pasywny. Z nami będziesz spełniać swoje marzenia.
KLUB podróżnika
Podróże małe i duże
D-Travel Podróżnik
Kocham podróże. Klub D-Travel oferuje swoim członkom korzystanie z najlepszych ofert turystycznych. Zapraszając do klubu osoby kochające podróżowanie po świecie , mamy dodatkowa opcje zarobkowa. Zwiedzaj świat beztrosko z D-Travel.
Uzyskaj swoją wolność finansową
Mam na imię Grzegorz, mam 31 lat. Mam trójkę wspaniałyych dzieci oraz kochającą żonę. Moją pasją jest siattkówka oraz muzyka. Dołącz do mnie i poznaj Świat DibuCard, dzięki któremu uzyskasz swoją wolność finansową
Prezentacja produktów
Wirtualna Wizytówka daje możliwość reklamy produktów, chciałabym przedstawić produkty z zakresu Ganoterapii DXN

Dzięki systemowi VIP $HARE twoi klienci mogą jednym kliknięciem promować i udostępniać twój wirtualny interaktywny profil we wszystkich aktywnych sieciach społecznościowych, w których istnieją . System VIP $HARE został opracowany w celu umozliwienia masowej promocji profilu firmy, jej produktów lub usług.

VIP to System Promocyjny

Witamy w DiBuCard – interaktywnym systemie zaprojektowanym do promowania i udostępniania. Ta unikalna technologia pozwala stworzyć wirtualny profil interaktywny (VIP) dla własnych potrzeb. Może to być Twoja firma, dane osobowe, informacje o osobie zaginionej lub nieprzytomnej i wiele innych.

VIP BIZNES

Wirtualny profil interaktywny dla Twojej firmy, produktu lub usługi. To idealna opcja dla masowego promowania i udostępniania informacji w celu zwiekszenia sprzedazy i popularyzowania firmy. Zapewnia narzędzia do rozwoju

VIP OSOBISTE

Wirtualny profil interaktywny do użytku osobistego, taki jak CV, informacje o klubie, promocja kościoła itp. VIP osobiste jest idealne dla osób, które szukają pracy, chcą promować promować organizację non-profit, klub itp.

VIP Ratownicze

Wirtualny profil interakcyjny dla osób które cierpią na choroby pamięci, ofiar wypadków lub klęsk żywiołowych. Skanując chip NFC lub kod QR ratownik ma natychmiastowy dostęp do ważnych informacji medycznych na temat ofiary

VIP DLA ZWIERZĄT

Wirtualny profil interaktywny dla zwierząt na wypadek zagubienia. Pozwala na prowadzenie kampanii w sieci żeby szybciej znaleźć futrzanego przyjaciela.

W krótkim klipie wideo pokazujemy, w jaki sposób można udostępniać wirtualny interaktywny profil VIP, używając układu NFC lub kodu QR. Wystarczy, dotknąć karty (w tym wypadku breloczka), telefonem lub jeśli opcja NFC nie jest dostępna, zeskanować kod QR. Następmie dbiorca musi zapisać informację na ekranie głównym swojego telefonu, aby móc korzystać z niej w przyszłości.

Przyszłość i nowoczesność w Twojej firmie to sukces dzisiaj.

Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w bisnesu dzisiaj to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji lidera w swojej dziedzinie. Nowoczesna technologia i jej właściwe wykorzystanie pozwolą ci zająć taką pozycję w sferze działalności gdzie operujesz. Musisz ją tylko chcieć, a nastepnie potrafić prawidlowo wykorzystać dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, niestety nie każdy podejmnie prawidłową decyzję. A to jest szansa i najistotniejszy powód potrzeby posiadania VIP karty już dzisiaj. VIP dzisiaj oznacza krok do przodu zanim zrobi go Twoja konkurencja. Posiadanie wirtualnej karty staje się coraz bardziej popularne w USA wśród ludzi prowadzących biznes. Amerykanie rozumieją jak ważne w biznesie jest bycie zawsze w pozycji o krok przed konkurencją. Wirtualna karta biznesowa VIP to Twoja przewaga. Firma DiBuCard to polski projekt stworzony w Stanach Zjednoczonych dlatego następnym krajem w którym oferujemy nasze usługi, jest Polska.