Twórz lepsze połączenia.

Inteligentna wizytówka DiBuCard pomaga budować i pielęgnować nowe kontakty. Twoja tożsamość jest tym, co cię wyróżnia. Użyj złotej karty z DiBuCard, aby zaprezentować pełniejszy i bardziej imponujący obraz tego, kim jesteś, dla bardziej znaczącej interakcji. Bądź ponad nimi.

 

 

DiBuCrad to Wizytówka VIP-ów.

Prezentacja jest wszystkim. Złote karty z DiBucard stawiają Ciebie i Twoją firmę w centrum uwagi za każdym razem, gdy zdecydujesz się je użyć.

Nieograniczona kreatywność na wielu urządzeniach. Twoja cyfrowa wizytówka automatycznie dostosuje się do rozmiaru ekranu, orientacji i możliwości urządzenia odbiorcy.

Zaprojektój swoją i udostępniaj każdemu, zawsze i wszędzie. Cyfrowa wizytówka to nowoczesny i lepszy sposób na wymianę i przechowywanie danych kontaktowych.

Korzyści dla biznesu -Twój VIP jest:

Progresywny.
Zaskocz swoich klientów nowoczesną, przyszłościową, funkcjonalną usługą. Liczą się pierwsze wrażenia i oni będą chcieli mieć własne. Zrób to, teraz możesz.

Opłacalny.
Zmniejsz nie tylko bezpośrednie koszty drukowania, ale także większe pośrednie koszty zarządzania. Projektowanie, sprawdzanie, zamawianie, drukowanie i dostarczanie kart nie są już wymagane.

Ma zaktualizowane zawsze szczegóły.
Zmiana szczegółów, przeniesienie lokalizacji czy zmiana personelu nie wymagają już drukowania nowych i wyrzucania starych wizytówek.

Środowiskowy.
Zmniejsz swój ślad węglowy, redukując lub całkowicie eliminując papierowe karty. Klienci i pracownicy nie mają nic do wyrzucenia

Social-Media-500x220
”Najnowsze-karty-VIP”
Skontaktuj się ze mną! /Contact me!

Witam na mojej wizytówce! / Welcome to my visitcard!

(PL)Z zawodu i pasji wokalistka, kompozytorka, aktorka i pedagog. (ENG) A vocalist, composer, actress and teacher by profession and passion.

TERAPIA BEMER
Zainteresowałam się terapią BEMER ze względu na poprawę mikrokrążenia organizmu ludzkiego. Równowaga pracy organizmu jest kluczowa w jego funkcjonowaniu.
Rozwiązania Twoich Problemów
Moją misją jest pomoc w rozwiązywaniu problemów ! Być może mam narzędzia lub znam sposób na rozwiązanie Twoich. Dowiem się, jak je poznam, dlatego nie krępuj się i daj znać w czym mogę Ci pomóc?
Chcesz mieć 1 kartę zamiast miliona wizytówek?
Kończą Ci się wizytówki w najbardziej ważnym momencie i nie masz jak przekazać drugiej osobie informacji o swojej firmie?
Biznes XXI wieku
Biznes online na twoją kieszeń. Zmień swoje życie na lepsze, stać Cię na to!

Adoptacyjna.
Twoja wizytówka będzie wyglądać profesjonalnie na każdym urządzeniu. Nieazleżnie od tego na czym ogląda Twoja wizytówke klient, zawsze widzi ją w najlepszym wydaniu.

Żywa.
Wbudowane działania ożywiają Twoją kartę, umożliwiając widzowi interakcję z nią. Łącza internetowe, wiadomości, wizytówki twarde pole NFC, kody QR, mapowanie lub wideo.

Dostępna.
Wyślij swoją kartę SMS-em, e-mailem, czatem lub inną usługą dostępną dla urządzenia. jest to wygoda, szybkość i doskonałość w jednej funkcji przekazu.

VIP to System Promocyjny

Witamy w DiBuCard – interaktywnym systemie zaprojektowanym do promowania i udostępniania. Ta unikalna technologia pozwala stworzyć wirtualny profil interaktywny (VIP) dla własnych potrzeb. Może to być Twoja firma, dane osobowe, informacje o osobie zaginionej lub nieprzytomnej i wiele innych.

Często zadawane pytania.

Jakie usługi płatnicze obsługujecie?
Akceptujemy karty: Visa, MasterCard, Discover i American Express.

Czy mogę zaktualizować dane mojej karty?
TAk. Przejdź do sekcji rozliczeń na stronie administratora i zaktualizuj informacje o płatności.

Czy mogę anulować swoją subskrypcję?
Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie na swoim koncie. Po anulowaniu subskrypcji nie zostaniesz obciążony w następnym miesiącu. Będziesz mieć dostęp do swojego konta do czasu wygaśnięcia obecnej subskrypcji.

Czy mogę zażądać zwrotu pieniędzy?
Niestety nie, nie dokonujemy pełnych ani częściowych zwrotów pieniędzy.

W krótkim klipie wideo pokazujemy, w jaki sposób można udostępniać wirtualny interaktywny profil VIP, używając układu NFC lub kodu QR. Wystarczy, dotknąć karty (w tym wypadku breloczka), telefonem lub jeśli opcja NFC nie jest dostępna, zeskanować kod QR. Następmie dbiorca musi zapisać informację na ekranie głównym swojego telefonu, aby móc korzystać z niej w przyszłości.

VIP BIZNES

Wirtualny profil interaktywny dla Twojej firmy, produktu lub usługi. To idealna opcja dla masowego promowania i udostępniania informacji w celu zwiekszenia sprzedazy i popularyzowania firmy. Zapewnia narzędzia do rozwoju

VIP OSOBISTE

Wirtualny profil interaktywny do użytku osobistego, taki jak CV, informacje o klubie, promocja kościoła itp. VIP osobiste jest idealne dla osób, które szukają pracy, chcą promować promować organizację non-profit, klub itp.

VIP Ratownicze

Wirtualny profil interakcyjny dla osób które cierpią na choroby pamięci, ofiar wypadków lub klęsk żywiołowych. Skanując chip NFC lub kod QR ratownik ma natychmiastowy dostęp do ważnych informacji medycznych na temat ofiary

VIP DLA ZWIERZĄT

Wirtualny profil interaktywny dla zwierząt na wypadek zagubienia. Pozwala na prowadzenie kampanii w sieci żeby szybciej znaleźć futrzanego przyjaciela.