DiBuCard PL

Wirtualny Interaktywny Profil

Poniżej przedstawiamy najnowsze karty VIP! 

”Najnowsze-karty-VIP”
Elixoo
UWAGA PRELAUNCH – ELIXOO – nowy, wyjątkowy i oferuje nigdy wcześniej nie widziane możliwości biznesowe. Już teraz weź udział w sukcesie ELIXOO. Dzięki rejestracji zapewniasz sobie, że jesteś jednym z pierwszych partnerów Biznesowych.
Zdrowie i dobro płynące z Natury
Można powiedzieć, ze należę do "Młodzieży Trzeciego Wieku". Cheminizacja żywności, środowiska , wszystkiego co się da, spowodowała, że szukałam w naturze możliwości zachowania zdrowia do późnych swoich lat i zarabianiu na jego promocji.
Interaktywna Wizytówka z Technologią NFC
Przyszłość i nowoczesność w Twojej firmie to sukces Dzisiaj.
ELIXOO
ELIXOO jest nowy, wyjątkowy i oferuje niespotykane dotąd możliwości biznesowe. Już teraz weź udział w sukcesie ELIXOO. Rejestrując się jako jeden z pierwszych partnerów handlowych na świecie,
Dbaj o zdrowie i Planetę
Zdrowie, to moja pasja i mój zawód . Dołączyłam do projektu, w którym można zadbać o siebie, swoich bliskich i naszą matkę Planetę, poprzez usunięcie szkodliwej chemii z domu.

Witamy w DiBuCard – interaktywnym systemie zaprojektowanym do promowania i udostępniania. Ta unikalna technologia pozwala stworzyć wirtualny profil interaktywny (VIP) dla własnych potrzeb. Może to być Twoja firma, dane osobowe, informacje o osobie zaginionej lub nieprzytomnej i wiele innych.

VIP to System Promocyjny

Dzięki systemowi VIP $HARE twoi klienci mogą jednym kliknięciem promować i udostępniać twój wirtualny interaktywny profil we wszystkich aktywnych sieciach społecznościowych, w których istnieją . System VIP $HARE został opracowany w celu umozliwienia masowej promocji profilu firmy, jej produktów lub usług.

OFERTA

VIP BIZNES

Wirtualny profil interaktywny dla Twojej firmy, produktu lub usługi. To idealna opcja dla masowego promowania i udostępniania informacji w celu zwiekszenia sprzedazy i popularyzowania firmy. Zapewnia narzędzia do rozwoju

VIP OSOBISTE

Wirtualny profil interaktywny do użytku osobistego, taki jak CV, informacje o klubie, promocja kościoła itp. VIP osobiste jest idealne dla osób, które szukają pracy, chcą promować promować organizację non-profit, klub itp.

VIP Ratownicze

Wirtualny profil interakcyjny dla osób które cierpią na choroby pamięci, ofiar wypadków lub klęsk żywiołowych. Skanując chip NFC lub kod QR ratownik ma natychmiastowy dostęp do ważnych informacji medycznych na temat ofiary

VIP DLA ZWIERZĄT

Wirtualny profil interaktywny dla zwierząt na wypadek zagubienia. Pozwala na prowadzenie kampanii w sieci żeby szybciej znaleźć futrzanego przyjaciela.

W krótkim klipie wideo po prawej pokazujemy, w jaki sposób można udostępniać wirtualny interaktywny profil, VIP używając układu NFC. Wystarczy, że dotkniesz karty telefonem lub jeśli opcja NFC nie jest dostępna, zeskanuj kod QR.

Odbiorca musi tylko zapisać kartę na ekranie głównym swojego telefonu, aby móc korzystać z niej w przyszłości.

Zapewnia to firmie bezpośredni kontakt ze wszystkimi klientami, którzy zapisują kartę VIp na swoich telefonach

Przyszłość i nowoczesność w Twojej firmie to sukces dzisiaj.

Wirtualne wizytówki z DiBuCard to przyszłość i nowoczesność. Stworzyliśmy je dla tych, którzy chcą być na czele zmian. Osiągniecie sukcesu w bisnesu dzisiaj to nie tylko praca, to przede wszystkim wyobraźnia i postawienie się na pozycji lidera w swojej dziedzinie. Nowoczesna technologia i jej właściwe wykorzystanie pozwolą ci zająć taką pozycję w sferze działalności gdzie operujesz. Musisz ją tylko chcieć, a nastepnie potrafić prawidlowo wykorzystać dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, niestety nie każdy podejmnie prawidłową decyzję. A to jest szansa i najistotniejszy powód potrzeby posiadania VIP karty już dzisiaj. VIP dzisiaj oznacza krok do przodu zanim zrobi go Twoja konkurencja. Posiadanie wirtualnej karty staje się coraz bardziej popularne w USA wśród ludzi prowadzących biznes. Amerykanie rozumieją jak ważne w biznesie jest bycie zawsze w pozycji o krok przed konkurencją. Wirtualna karta biznesowa VIP to Twoja przewaga. Firma DiBuCard to polski projekt stworzony w Stanach Zjednoczonych dlatego następnym krajem w którym oferujemy nasze usługi, jest Polska.