Dlaczego DiBuCard

Karta VIP to twój krok w przyszłość. W dzisiejszym świecie sposób, w jaki ludzie robią interesy, szybko się zmienia. Jeśli chcemy odnieść sukces, musimy poruszać się szybciej. DiBuCard to najlepsze narzędzie w świecie biznesu, aby nadążyć za konkurencją. Tworzymy rozwiązania, które pozwalają przyspieszyć Twój biznes gdy prowadzisz działalność w 21 wieku. Posiadając cyfrową wizytówkę DiBuCard jesteś zawsze jednym krokiem naprzód przed konkurencją.

A oto unikalne cechy wizytówki DiBuCard i dlaczego warto wejść w jej posiadanie.

1. Uniwersalność. DiBuCard doskonale nadaje się do użytku biznesowego lub też osobistego.

Elektroniczna wizytówka DiBuCard nadaje sie zarówno dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, ale moze być również przydatna dla wszystkich innych. Wybierz opcję dla siebie. Jeśli ma być to karta o firmie wpisz informacje reklamujące Twój biznes. Jeśli jest to karta osobista po prostu wpisz informacje o sobie tak aby reprezentowały jak najlepiej Twoją osobowość i styl.

2. DiBuCard jest prosta i poręczna.

Możesz dodać swoją kartę DiBuCard bezpośrednio na ekranie głównym swojego telefonu, aby mieć natychmiastowy dostęp do niej, gdy jesteś na spotkaniu biznesowym, wydarzeniu networkingowym lub po prostu dobrze się bawisz ze swoimi przyjaciółmi. Mając swoją wizytówke DiBuCard w telefonie nigdy jej nie zapomnisz i zawsze możesz łatwo udostępnić informacje o firmie lub dane osobowe innym, jeśli tego potrzebujesz.

3. DiBuCard postawi Twoją firmę przed konkurencją.

Jedno zdjęcie to jak 1000 słów, a jedno wideo to jak 1000 zdjęć. W dzisiejszych czasach więcej osób komunikuje się za pośrednictwem filmów wideo niż kiedykolwiek wcześniej, więc dlaczego nie udostępniać nowości firmy za pomocą klipu wideo bezpośrednio z wizytówki DiBuCard? DiBuCard to Twój codzienny kanał informacyjny z nowościami biznesowymi Twojej firmy.

4. DiBuCard to coś więcej niż nowoczesna cyfrowa wizytówka.

Wiemy, że najlepszym sposobem na zbudowanie biznesu jest współpraca. DiBuCard gromadzi profesjonalistów i ich klientów w jedno miejsce. Tworząc unikalną platformę internetową DiBuCard, dajemy firmom bezpośredni sposób udostępniania informacji ich klientom a klientom możliwość na natychmiastową interakcję z nimi. W ten sposób zarówno firmy jak i ich klienci mogą zbudować silne relacje i zaufanie niezbędne do przyspieszenia rozwoju firmy.

5. DiBuCard to rozwiązanie typu “wszystko w jednym”.

Twoje konto DiBuCard pozwoli Ci nie tylko mieć swoją własną wizytówkę DiBuCard, ale możesz także stworzyć podobne wizytówki dla swoich współpracowników. Zapewnia to możliwość promowania Twojej firmy z wielu punktów sprzedaży, ale w ten sam sposób. Twoi pracownicy mogą promować produkty firmy jako całości lub mogą promować wyłącznie promocje działu Twojej firmy w którym działaja. DiBuCard to po prostu rozwiązanie biznesowe typu “wszystko w jednym”.

6. Niewyczerpalność i aktualność.

Karty biznesowe DiBuCard to niewyczerpalność zasobów, zawsze gotowe do rozdania i promowania firmy. Nie musisz się martwić że zabraknie ci wizytówek na spotkaniu networkingowym lub że masz ich za mało. Twoje wizytówki DiBuCard są zawsze aktualne. W każdym momencie i z każdego miejsca możesz je uaktualnić wstawiając ważną nową informacje dotycząca firmy lub produktu. Co najważniejsze to to że w chwili uaktualnienia informacji z twojego DiBuCard konta wszystkie rozdane do tej pory wizytówki automatycznie uaktualnią się w tym samym czasie.

7. Z wizytówką DiBuCard stworzysz lojalną bazę klientów.

Poprzez stały kontakt z klientami tworzysz lojalnych konsumentów oczekujących na nowości i oferty specjalne Twojej firmy które otrzymują bezpośrednio do swoich telefonów. Świadomość bycia “pierwszym” stwarza grunt do wywiązania więzi i poczucia lojalności. Konsument chętniej kupuje tam gdzie wie że jest wyróżniony z “tłumu”.

A oto co oferuje konto VIP Premium:

1. Nieograniczony i zabezpieczony hasłem dostęp do konta Twojej karty VIP.
2. Firmowe / osobiste logo / zdjęcie VIP-profil
3. Informacje kontaktowe firmy / osoby fizycznej
4. Opis do 2000 znaków
5. Firmowa lub osobista wtyczka promocji wideo z YouTube.
6. Firmowa interaktywna wtyczka firmowej strony Facebooku
7. Twój unikalny kod QR karty VIP wydrukowany pod logo Twojej firmy / zdjęciem.
8. Bezpośrednie linki do platform społecznościowych Twojej firmy
9. Interaktywne linki platform społecznościowych dla klientów, aby mogli udostępniać informacje o twojej firmie na swoich platformach społecznościowych.
10. Nieograniczona ilość aktualizacji / edycji karty VIP
11. Nieograniczona ilość  udostępniania informacje z karty VIP.
12. Plakietka na biurko/ladę do współdzielenia informacji z Twojej karty VIP z wydrukowanym i zaprogramowanym dla ciebie kodem QR.
13. Chip NFC (Near Field Communication / komunikacja w pobliżu pola) wszczepiony w plakietkę VIP.
14. 1 interaktywna wizytówka VIP z wszczepionym i zaprogramowanym chipem NFC oraz wydrukowanym na niej kodem QR prowadzącym do Twojej VIP.