Zapisz się

Zarejestruj się już dziś i stwórz dla siebie Wirtualny Interaktywny Profil (VIP). Członkostwo to zaledwie 6,99 $ miesięcznie. Jest to cykliczna comiesięczna opłata, jednakże nie ma umowy i nie ma obowiązku kontynuowania. Możesz anulować swoje członkostwo VIP w dowolnym momencie.

Podczas rejestracji należy również uiścić  jednorazową opłatę za instalację konta w wysokości 29,99 $. Opłata rejestracyjna pozwala na utworzenie konta, oprogramowanie czipów NFC i kodów QR, produkcje i wydruk twoich interaktywnych wizytówek, oraz ich przesyłke na podany przez ciebie adres. Opłata ta równiez pokrywa pierwszy miesiąc (6,99 $) usługi konta VIP.

Jesteśmy pewni, że polubisz naszą ofertę. Jeśli zdecydujesz się jednak anulować swoje kontow ciągu 7 dni od dnia rejestracji, opłata rejestracyjna zostanie ci zwrócona, minus 15% opłat za przetwarzanie danych przez bank.


Konto Wirtualny Interaktywny Profil posiada:1. Nieograniczony i zabezpieczony hasłem dostęp do konta Twojej karty VIP.
2. Firmowe / osobiste logo / zdjęcie VIP-profil
3. Informacje kontaktowe firmy / osoby fizycznej
4. Opis do 2000 znaków
5. Firmowa lub osobista wtyczka promocji wideo z YouTube.
6. Firmowa interaktywna wtyczka firmowej strony Facebooku
7. Twój unikalny kod QR karty VIP wydrukowany pod logo Twojej firmy / zdjęciem.
8. Bezpośrednie linki do platform społecznościowych Twojej firmy
9. Interaktywne linki platform społecznościowych dla klientów, aby mogli udostępniać informacje o twojej firmie na swoich platformach społecznościowych.
10. Nieograniczona ilość aktualizacji / edycji karty VIP
11. Nieograniczona ilość  udostępniania informacje z karty VIP.
12. Plakietka na biurko/ladę do współdzielenia informacji z Twojej karty VIP z wydrukowanym i zaprogramowanym dla ciebie kodem QR.
13. Chip NFC (Near Field Communication / komunikacja w pobliżu pola) wszczepiony w plakietkę VIP.
14. 1 interaktywna wizytówka VIP z wszczepionym i zaprogramowanym chipem NFC oraz wydrukowanym na niej kodem QR prowadzącym do Twojej VIP.

Zapisz się teraz kliknij tutaj.