Zapisz się

DiBuCard VIP - PL opłata miesięczna

$8.99

Kup usługę teraz

Zarejestruj się dzisiaj i stwórz dla siebie Wirtualny Interaktywny Profil (VIP). Członkostwo to zaledwie 8,99 $ miesięcznie. Jest to cykliczna comiesięczna opłata, jednakże nie ma umowy i nie ma obowiązku kontynuowania. Możesz anulować swoje członkostwo VIP w dowolnym momencie.

Opłata ta pozwala na utworzenie a później utrzymanie twojego konta, oprogramowanie czipów NFC i kodów QR, produkcję i wydruk twojej interaktywnej wizytówki, oraz przesyłke na podany przez ciebie adres.

Jesteśmy pewni, że polubisz naszą ofertę. Jeśli zdecydujesz się jednak anulować swoje kontow ciągu 7 dni od dnia rejestracji, opłata rejestracyjna zostanie ci zwrócona, minus 35% opłat za przetwarzanie danych przez bank.


Konto Wirtualny Interaktywny Profil posiada:

1. Nieograniczony i zabezpieczony hasłem dostęp do konta Twojej karty VIP.
2. Firmowe / osobiste logo / zdjęcie VIP-profil
3. Informacje kontaktowe firmy / osoby fizycznej
4. Opis do 8000 znaków
5. Firmowa lub osobista wtyczka promocji wideo z YouTube.
6. Firmowa interaktywna wtyczka firmowej strony Facebooku
7. Twój unikalny kod QR karty VIP
8. Bezpośrednie linki do platform społecznościowych Twojej firmy
9. Interaktywne linki platform społecznościowych dla klientów, aby mogli udostępniać informacje o twojej firmie na swoich platformach społecznościowych.
10. Nieograniczona ilość aktualizacji / edycji karty VIP
11. Nieograniczona ilość  udostępniania informacje z karty VIP.
12. Plakietka na biurko/ladę do współdzielenia informacji z Twojej karty VIP z wydrukowanym i zaprogramowanym dla ciebie kodem QR.
13. Chip NFC (Near Field Communication / komunikacja w pobliżu pola) wszczepiony w plakietkę VIP.
14. 1 interaktywna wizytówka VIP z wszczepionym i zaprogramowanym chipem NFC oraz wydrukowanym na kodem QR prowadzącym do Twojej VIP.


 

 

  1.                                                                                                                                                                                .