Zapisz się

Cyfrowa wizytówka VIP (Wirtualny Interaktywny Profil), to unikalny produkt, służący do promocji i marketingu twojej firmy, usługi, produktu, czy też każdego innego podmiotu, który potrzebujesz rozpowszechniać, reklamować i popularyzować. Może służyć osobom indywidualnym, lub firmom czy też organizacjom, których członkowie będą się posługiwać kartą VIP, w celu propagowania swojej instytucji. Każdy, kto zdecyduje się na posiadanie i używanie wizytówki z DiBuCard oprócz dostępu do wszystkich jej możliwości technicznych ma jeszcze jedną dodatkową i bardzo unikalną opcję.

Poprzez popularyzacje własnej organizacji lub siebie przy pomocy karty z DiBuCard, może jednocześnie zarabiać dodatkowy dochód w postaci wpływów pasywnych. Ta unikalna opcja jest dostępna ekskluzywnie TYLKO w firmie DiBuCard. Jej działanie jest automatyczne i wiąże się bezpośrednio z podstawową funkcją każdej wizytówki, jaką jest jej rozdawanie. Popularyzując własną firmę lub organizacje, możesz jednocześnie zarabiać dochód pasywny. Jest to opcja dodatkowa całkowicie wliczona w koszt abonamentu wizytówki, tylko dla tych, którzy taki dochód chcą tworzyć.

System DiBuCard, będzie konsolidował wszystkie wpływy z rachunków tych, którzy posiadają opłacone abonamenty wizytówki VIP w grupie, którą stworzyłeś. Rachunki te, będą przeliczane i odpowiednia kwota będzie wpływać na Twoje konto bankowe. Będzie się to działo automatycznie co miesiąc, bez wkładu Twojego czasu i pracy. To jest dochód pasywny, który właśnie wypracowałeś. Twoja jednorazowa praca w postaci utworzenia dla siebie wizytówki VIP i zaproponowania 4 abonamentów innym uruchomiło proces tworzenia dochodu pasywnego. Zaproś ich teraz do współpracy, a twój dochód zacznie się powiększać.

Im więcej klientów wykupi dla siebie usługę cyfrowej wizytówki DiBuCard, tym większy będzie Twój dochód pasywny. Dla ciebie nie ma znaczenia, czy klienci DiBuCard realizują plan iSKRA, czy nie. Jeśli opłacają swoje rachunki za kartę VIP, Ty będziesz z tego zarabiał, a ponieważ usługa jest opłacana każdego miesiąca, więc twoje wpływy pasywne, również będą wpływać na Twoje konto w banku każdego miesiąca. Proces ten, będzie się systematycznie powtarzał tak długo, jak długo ci klienci firmy DiBuCard, będą korzystać z usługi cyfrowej wizytówki VIP. Mają oni trzy bardzo silne powody, żeby opłacać swoją usługę karty VIP, są to:

1.Pierwszy, to nowoczesność, unikalność i wszechstronność użycia wizytówki VIP. Jej możliwości promowania biznesu lub produktu, pasji, twórczości, pomocy innym są nieporównywalne z konwencjonalną kartą biznesową. Jest to produkt z przyszłością dla młodych i nowoczesnych przedsiębiorców, ale też dla doświadczonych ludzi biznesu.

2.Drugi, to dostępność usługi DiBuCard. Jej zasięg jest ogólnoświatowy, przekazywanie błyskawiczne, aktualizacja poprzez kliknięcie, a koszt minimalny.

3.Trzeci powód, to możliwość utworzenia dochodu pasywnego, na bazie posiadania wizytówki z DiBuCard. Promujesz własny biznes a robiąc to, zarabiasz pasywnie.

Są to trzy potężne przyczyny, dla których posiadanie wizytówki VIP ma sens. To z kolei, jest jednoznaczne z tym, że jeżeli podejmiesz właściwe decyzji i wykonasz konieczne czynności, twój dochód pasywny będzie zawsze wpływał na twoje konto w banku i się powiększał.

Z wizytówką z DiBuCard nie możesz przegrać, z DiBuCard jesteś zawsze wygrany!

Wspólnie jesteśmy NIESAMOWICI!

Prosimy kliknąć napis „Chcę się zarejestrować…”. System przeniesie cię do części opłaty. Należy wypełnić konieczne pola, wybrać hasło i wykupić dla siebie abonament. Od tego dnia Twoje członkostwo w systemie DiBuCard będzie opłacane automatycznie każdego miesiąca. System będzie pobierał opłatę z twojej karty płatniczej (VISA, MasterCard, itp), w każdą rocznicę dnia Twojej pierwszej rejestracji. Prosimy pamiętać, że Twoja rejestracja jest bez kontraktowa i swoje członkostwo możesz anulować w każdej chwili. Jednakże raz opłacona opłata miesięczna, nie może być zwrócona.

Dziękujemy i witamy w Świecie DiBuCard. Żeby wykupić abonament karty VIP, kliknij na poniższy guzik.