Media społecznościowe

DiBuCard i media społecznościowe

DiBuCard to cyfrowa karta biznesowa zaprojektowana do pracy z mediami społecznościowymi. Możesz na niej udostępniać nie tylko podstawowe informacje kontaktowe swoim klientom, ale także stronę twojej firmy na Facebooku, gdzie mogą oni wchodzić w interakcje czytać wszystkie wiadomości i informacje, które udostępniasz odwiedzającym. Twoi klienci mogą “polubić” Twoją stronę i komentować bezpośrednio z udostępnionej im twojej wizytówki VIP.

Korzystając z tych opcji karty VIP, możesz skutecznie pozyskiwać nowych klientów za pomocą mediów społecznościowych bez spamowania lub naciagania swoich przyjaciół, rodziny i odwiedzających!

Dzięki VIP z DiBuCard możesz:

  • Połączyć się z większą liczbą osób za pomocą mediów społecznościowych
  • Wartościowo spędzać czas w mediach społecznościowych
  • Promować swoją firmę bez spamowania
  • Budować swoją markę i przyciągać klientów do siebie i swojej firmy

Dzięki DiBuCard możesz zablokować swoją konkurencję.

Żyjemy w coraz bardziej cyfrowym świecie. Stara strategia handlowa polegająca na wymianie wizytówek szybko staje się przestarzała. Media społecznościowe przejęły masowo rolę spotkań w realu. Teraz tam ludzie komunikują się, łączą, śledzą bieżące wydarzenia, znajdują rozrywkę i robią zakupy. A to dopiero poczatek trendu. Dlatego coraz większe znaczenie dla właścicieli firm ma posiadanie narzędzi niezbędnych do marketingu na Facebooku, Instagramie, YouTube i innych platformach społecznościowych.

DiBuCard w mediach społecznościowych może rozwinąć Twój biznes do nowego poziomu.

DiBuCard ma moc zintegrowania mediów społecznościowych z Twoją firmą, dzięki czemu możesz przyciągnąć więcej klientów i rozwijać swój biznes.

DiBuCard to wirtualne połączenie z klientami dotyczące Twojej firmy, usług lub produktów. Możesz teraz kontaktować się i informować swoich klientów o sprzedaży, ofertach specjalnych lub wydarzeniach w Twojej firmie. Aktualizując informacje na swoim koncie VIP, aktualizujesz całą sieć wizytówek VIP kiedykolwiek udostępnioną przez ciebie. Poprzez stosowanie konwencjonalnych metod komunikacji nie jest to możliwe. Dzięki VIP z DiBuCard możesz zrobić to wszystko naraz i z jednego miejsca. Twoi klienci zawsze mają aktualne informacje o Twojej firmie na swoich telefonach.