VIP Safe-U PL

Kluczowa jest możliwość POPRAWNEJ pomocy.

Skanowanie tagów VIP Safe-U może uratować życie poszkodowanego.

Ponieważ czas ma znaczenie

Technologia

Czip NFC

Najbardziej zaawansowana technologia NFC jest już dostępna dla wszystkich. Układ NFC nie wymaga nigdy ładowania i zawsze jest gotowy do skanowania. Zawiera niezbędne informacje zdrowotne i kontaktowe dla ratowników dotyczące osoby, która je ma przy sobie.

Szybkość

Nowoczesna technologia w nagłych wypadkach jest wszystkim. Dostęp do właściwych informacji może przyspieszyć proces ratowania, a nawet może uratować życie. Układ NFC lub kod QR dostarczają te informacje w dowolnym momencie i miejscu.

Kod QR

Kod QR zamieszczony na VIP Safe-U to odczytywana maszynowo etykieta optyczna, która zawiera informacje o osobie, która ją nosi. Kod QR może być odczytany przez urządzenie obrazujące, takie jak kamera telefonu komórkowego, dostarczając ratownikowi istotnych informacji.

Kontrola

Informacje przesłane do tagu VIP Safe-U są w 100% kwalifikowalne. Osobą, która jest właścicielem tagu, jest ten, kto przesyła, aktualizuje i publikuje te informacje dla ratowników. Posiadacz tagu VIP Safe-U ma pełną kontrolę nad wszystkimi informacjami dotyczącymi postępowania podczas akcji ratunkowej

Fakty

Wirtualny profil interaktywny Safe-U został zaprojektowany w celu zapewnienia koniecznych informacji kontaktowych i medycznych na temat zaginionej osoby lub nieprzytomnej ofiary wypadku ratownikom. Ponieważ prawidlowa umiejętność pomocy w czasie nieszczęśliwego zdarzenia ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ofiary, a nawet życia.
Tag VIP Safe-U jest przydatny w przypadku wypadków drogowych, klęsk żywiołowych, zagubienia z powodu choroby Alzheimera, autyzmu i innych tego typu stanów lub zaburzeń. W takich przypadkach prawidłowe informacje medyczne i kontaktowe są kluczowymi punktami w ratowaniu życia ofiary.
Ratowanie lub poszukiwanie osób w wyżej wymienionych przypadkach jest zawsze poważnym problemem. Bez prawidłowej i szybkiej informacji o odnalezionej lub uszkodzonej osobie każda utracona minuta zwiększa ryzyko tragicznego wyniku. Dlatego posiadanie tagu VIP Safe-U może być bardzo korzystnym czynnikiem w takich sytuacjach
Prawidłowe informacje na temat zdrowia danej osoby i dane kontaktowe znacznie przyspieszają działania w nagłych wypadkach i zwiększają szanse na pozytywne zakończenie