Jak to działa

3 proste kroki.

DiBuCard to najprostszy i najszybszy sposób na nawiązanie kontaktu z kontaktami biznesowymi i klientami. W dzisiejszym świecie przedsiębiorcy i właściciele firm potrzebują niezawodnych i nowoczesnych narzędzi do rozwijania swojej działalności. Przede wszystkim musimy być zawsze o krok przed konkurencją. Być w stanie informować i kontaktować się z naszymi klientami, zanim będą mogli to zrobić konkurenci. Wirtualna wizytówka firmy DiBuCard jest zaprojektowana właśnie w tym celu. Jest to proste, szybkie i bezpośrednie połączenie z najważniejszą częścią Twojej firmy … Twoim klientem.

 

1 • a) Wybierz swój abonament. b) Wypełnij krótki formularz, aby utworzyć swój login i hasło. c) Uzyskaj dostęp do swojego konta.

2 • a) Wprowadź wszystkie informacje o swojej firmie. b) Zapisz i opublikuj. Pamiętaj, że możesz zaktualizować lub zmienić swoje dane w dowolnym momencie i tyle razy, ile potrzebujesz.

3 Udostępnij swoją e-wizytówkę, wysyłając po prostu wiadomość tekstową https: // do wszystkich swoich kontaktów biznesowych i klientów. Nie zapomnij poprosić ich o zapisanie go na ekranie głównym telefonu jako aplikacji, aby mogli łatwo uzyskać do niej dostęp, gdy będą jej potrzebować.

To wszystko. Jest to prosta, szybka i potężna forma prowadzenia biznesu w XXI wieku. Stwórz swoją DiBuCard dzisiaj.