Instrukcje

Krótka instrukcja jak utworzyć cyfrową wizytówkę VIP, czyli Wirtualny Interaktywny Profil.

• Po pierwsze utwórz lub edytuj… swoje dane wizytówki DiBuCard – KLIKNIJ TUTAJ! Jeżeli chcesz wstawić wideo do swojej DiBuCard upewnij się że jest ono opublikowane na platformie YouTube. Następnie skopiuj kod widea i wklej do okienka edycji wpisując dokładnie tak


Po drugie opublikuj swoją DiBuCard. Po zakończeniu edycji zapisz wprowadzone informacje, a następnie … Opublikuj. Pamiętaj że zawsze w razie błędu lub konieczności zmiany danych możesz je zaktualizować lub zmienić swoje informacje.


Po trzecie powiadom wszystkich. Zacznij od siebie. Wyślij swoją elektroniczą wizytówkę do siebie samego sms-em wpisując dokładnie link (adres https: //… )swojej DiBuCard-y do swojego telefonu (tak jak piszesz sms) i wyślij ją na numer twojej komórki. Po otrzymaniu sms-a skopiuj adres https:// i wklej do tekstów (sms-ów), które chcesz wysłać do swoich kontaktów.

Ważne! W biznesie najistotniejszy jest kontakt osobisty. Poinformuj swoich odbiorców telefonicznie o wysłanym sms-ie z adresem Twojej DiBuCard-ty. Gdy go otrzymają, poproś o zapisanie go na ekranie głównym telefonu, aby zawsze mieli łatwy dostęp do wszystkich Twoich informacji biznesowych. Ale to nie wszystko. Teraz możesz korzystać z DiBuCard, aby informować swoich klientów o aktualnych ofertach sprzedaży, promocjach i innych okazjach Twojej firmy. Każda Twoja zmiana informacji na DiBuCard automatycznie zaktualizuje się na wszystkich wizytówkach które kiedykolwiek roześlesz. W ten sposób Twoi klienci zawsze dowiedzą się na czas o tych zmianach, ponieważ będąc w ich telefonach, jesteś u nich… ‚w kieszeni’.