Nasi Liderzy

Mają niesprawiedliwą przewagę nad innymi, że nigdy nie rezygnują i zawsze są gotowi do wsparcia i współdziałania. Ty też możesz na nich liczyć.

Zapraszamy w podróż przez niesamowity Świat DiBuCard

Witam w Akademii DiBuCard.
Maria Matuszkiewicz
Ekonomista /Lider Akademii DiBuCard

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard
Dariusz Tetelewski
Budowlaniec / Lider Akademii DiBuCard

Budowlaniec z zapału, przekonania i doświadczenia. Darek jest nie tylko wybitnie utalentowanym rzemieślnikiem, ale także intelektualistą. Jako pasjonat rozwoju osobistego zainicjował i przyczynił się do powstania jedynego polskojęzycznego oddziału „Toastmasters” w Niemczech. Swoje doświadczenie zawodowe jak i zdobytą wiedzę udostępnia w największej grupie społecznościowej na forum FB skupiającej rzemieślników i pracowników budowlanych w Niemczech „Grupa Budowlana w Niemczech”. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem spotkań fachowców z branży budowlanej.

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Barbara Adamczyk
Cukiernik / Lider Akademii DiBuCard

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Jerzy Wasilkowski
Historyk / Lider Akademii DiBuCard

Witam, z wykształcenia jestem historykiem i informatykiem. Jestem jedynym w świecie maratończykiem i ultrasem z mukowiscydozą. Mam sprawne tylko 45 % płuc, reszta jest zniszczona. Bieganie okazało się najlepszym sposobem na zatrzymanie procesów zapalnych w moich płucach. Sport utrzymuje mnie przy życiu. W przypadku mukowiscydozy koszty leczenia są bardzo wysokie. Dlatego dołączyłem do Dibucard i myślę, że dołączą również osoby z innymi problemami zdrowotnymi, które zobaczą szansę, jaką daje im ta opcja biznesowa.

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Dorota Parapura
Terapeutka / Lider Akademii DiBuCard

Witam nazywam się Dorota Parapura jestem terapeutką pracuje z osobami chorymi. Akademię DiBuCard poznałam kilka miesięcy temu. Mam swój Cyfrowy Profil poprzez który mogę promować siebie, swoje pasje i tym czym się zajmuję na codzień . W Akademii stawiamy na rozwój osobowy. Jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach. A wybranie opcji zarobkowej daje również możliwość tworzenia nielimitowanego dochodu pasywnego Zapraszam przyłącz do DiBuCard i odkryj ten niesamowity Cyfrowy Świat jaki daje karta VIP.

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Elżbieta Turzyńska Kijek
Biznes tradycyjny / Lider Akademii DiBuCard

Zajmuję się czyszczeniem i renowacją wyrobów skórzanych od 40 lat oraz rzeczoznawstwem w tej dziedzinie. Łączę również biznes tradycyjny z Network Marketingiem. Od 2020 r. współpracuję z Firmą DiBu Card i posiadam biznesową Kartę VIP. Takie połączenie daje duże możliwości dla biznesu tradycyjnego..Zapraszam do Akademii DiBuCard, gdzie wspólnie się uczymy.

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Magdalena Megi Sobieska
Plastyk / Lider Akademii DiBuCard

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Witam w Akademii DiBuCard.
Agnieszka Nowak
Spec ds Zarządzanie i marketingu / Lider Akademii DiBuCard

Od 10 lat interesuje się i zajmuje marketingiem sieciowym. W projekcie DibuCard jestem od 2 lat. Ogromną przyjemnością chciałabym Ciebie zaprosić do uczestniczenia w Akademii Dibucard. Poznasz tutaj najnowsze trendy w dziedzinie social media, a także wiele ciekawych narzędzi do wdrażania skutecznych strategii. Akademia to nie tylko wiedza, a także inspiracja i motywacja do działania oraz świetna okazja do nawiązywania cennych kontaktów z liderami oraz z innymi uczestnikami.Każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w networkingowych spotkaniach online. Wspólnie z nami przekonasz się że prowadzenie biznesu może być łatwe i satysfakcjonujące . Dołącz do nas już dziś i zacznij swoją drogę do sukcesu!

Kliknij i dołącz do mnie dzisiaj

Nasz biznes, to coś więcej jak biznes. To spotkania w realnym świecie, nawiązywanie prawdziwych relacji i wspaniały, wspólnie spędzony czas. To tutaj, dopiero w realu, tworzy się prawdziwy biznes ludzi i niepowtarzalne historie ich sukcesów. Podejmij decyzję, dołącz, poznaj nas i zacznij tworzyć swoją niepowtarzalną historię. Zapraszamy ponieważ wspólnie jesteśmy niesamowici, to jest Świat DiBuCard.