Witam w Akademii DiBuCard miejscu, gdzie każdy ma nieograniczone możliwości wzrostu osobowego i osiągnięcia niezależności w życiu.
Robert Biernaciński
Pomysłodawca i załozyciel DiBuCard International

Ty masz marzenia, my mamy plan!

 Akademia DiBuCard to współpracująca ze sobą grupa osób z indywidualną wizją przyszłości dla każdego, ale ze wspólnym programem jak to osiągnąć. Naszą misją jest dążenie do doskonalenia siebie i przekazanie nabytej wiedzy i doświadczeń tym, którzy zdecydują się iść z nami.

O Akademii.

To tutaj zdobędziesz pełną wiedzę jak prawidłowo rozpocząć i budować sukces w biznesie, ale również jak tworzyć silną sieć w strukturach zarobkowych marketingu sieciowego. Dowiesz się, co jest konieczne do pełnego wykorzystania swoich umiejętności zawodowych, pasji lub zainteresowań w celu podniesienia ich na wyższy poziom. Podczas sesji szkoleniowych zrozumiesz, gdzie leży źródło łączące Twój czas i pieniądze. Pokażemy ci to wszystko i kiedy stwierdzisz, że chcesz z nami doskonalić swoją teraźniejszość i zabezpieczać przyszłość, drzwi żeby wejść w Świat DiBuCard, będą już dla ciebie otwarte.

U nas spotkasz ludzi pochłoniętych pasją budowaniu relacji biznesowych koniecznych do tworzenia stabilnego i długotrwałego sukcesu poprzez budowanie wielopoziomowej duplikacji w sieci. Nauczymy cię jak to robić, a jeśli zainteresuje cię nasza oferta biznesowa, zapraszamy. Pamiętaj jednak my, nie rekrutujemy, my angażujemy i prowadzimy, ty też będziesz musiał to robić.

W biznesie liczy się produkt, pomysł i wiele innych rzeczy, ale najważniejszym elementem jesteś Ty sam, twoja osobowość i to, jak postrzegasz swój biznes. Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz, robisz z pasją, czy tylko chcesz szybkich rezultatów? Czy zależy ci na tym, jak postrzegają cię inni, czy nie jest to twoim priorytetem? Są to pytania, które określą, czy i jak silna jest Twoja wizja tego, do czego dążysz. Pamiętaj w biznesie, a szczególnie w marketingu sieciowym, najważniejszym elementem jest twoja marka osobista jako człowieka, osoby, która ma propozycje dla innych.

Dlatego doskonalenie siebie i tworzenie własnej marki jest bardzo ważne, a proces ten wymaga czasu. Żeby to, osiągnąć musisz wiedzieć, dlaczego robisz ten biznes, ale również określić co ciebie wyróżnia. Z Akademią DiBuCard pomożemy ci to odnaleźć. Tutaj znajdziesz swoje atrybuty i wartości, o których może nawet jeszcze nie wiesz, że je posiadasz.

W Akademii DiBuCard grupa, którą będziesz tworzył, będą to ludzie, których celem będzie również doskonalenie siebie. Z nami poznasz tajniki jak do nich dotrzeć, jak ich wyselekcjonować z tłumu a zrobisz to, ponieważ sam będziesz stawał się coraz lepszy. Takie działanie stworzy wokół ciebie nielimitowany potencjał rozwoju, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania i potrzeby zarówno twoje, jak i tych, którzy do ciebie dołączą.

Akademia DiBuCard to jedna droga dla wszystkich, ale z różnymi ambicjami i celami osobistymi. Tutaj nie ma konkurencji, lecz pełna współpraca, ponieważ z nami będziesz budował swoją markę dla siebie, ale nie przez samego siebie. Akademia DiBuCard to nie konkretny docelowy cel kształcenia, to proces ciągłego rozwoju i doskonalenia.

W Akademii DiBuCard odnajdziesz najlepszą wersję samego siebie, staniesz się mistrzem w tym, co robisz, a Twój sukces będzie ilorazem Twojej osobowości, wartości, które cenisz, znajomości tego, co robisz i umiejętności poszanowania tych, którym zaoferujesz współpracę. Z nami nauczysz się jak przewodzić służeniem, poznasz tajniki wiedzy o przywództwie w marketingu sieciowym, dowiesz się o wartościach, które stanowią o sukcesie tych, którzy go osiagnęli. Zrobisz to, ponieważ tutaj tworzą sie Liderzy i Ty będziesz jednym z nich. Zapraszamy.