Praca

Specjalista ds. Marketingu i sprzedaży

DiBuCard jest wiodącym narzędziem online dla właścicieli firm, blogerów, marketerów i podmiotów prywatnych, którzy chcą dzielić się swoimi informacjami z potencjalnymi i obecnymi klientami oraz partnerami biznesowymi. W ciągu następnych kilku lat DiBuCard spodziewa się rozwoju i stanie się jednym z najpopularniejszych narzędzi do udostępniania informacji cyfrowych na świecie. VIP Intelligent Profile VIP Card stanie się narzędziem dla przedsiębiorców i właścicieli firm.

Poszukujemy kreatywnych, utalentowanych osób, które będą promować, przyciągać i zachwycać naszych klientów naszymi produktami za pomocą konwekcyjnych i niekonwencjonalnych strategii marketingowych.

Obowiązki

Rozwijaj i buduj bazę klientów, koncentrując się na pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymywaniu istniejących klientów.

Rozwijaj i utrzymuj relacje z kluczowymi użytkownikami, aby stale zwiększać sprzedaż.

Wymagania

Pewne doświadczenie w marketingu, komunikacji, biznesie lub odpowiednim doświadczeniu w branży.

Doświadczenie w roli marketingu cyfrowego na platformach mediów społecznościowych.

Komunikacja i kreatywne myślenie z osobistą dbałością o szczegóły.

Wiedza w budowaniu relacji online i publiczności.

Podstawowe zrozumienie internetowych wartości przepływów informacji.

Wynagrodzenie

Prowizja oparta jest na indywidualnej tygodniowej wielkości sprzedaży każdego przedstawiciela.

Aplikować

Prześlij swoje CV na adres careers@dibucard.com

Ważne: w polu tematu wiadomości e-mail musi znajdować się informacja „career @ dibucard”