Bezpłatna rejestracja

Nie jesteś jeszcze z nami? Sprawdź bezpłatnie jak to działa.

Zarejestruj się teraz, aby otrzymać BEZPŁATNE konto w szkoleniowym portalu DiBuCard o nazwie BGetAway. Twoje konto jest bez zobowiązań i nie masz obowiązku kontynuacji. Z bezpłatym kontem uzyskasz dostęp do pełnego programu szkoleniowego o nazwie “Podróże z kapitanem Sparrow”. Zacznij odkrywać niesamowity Świat DiBuCard już dziś.

Prosimy podać aktywny adres poczty email. Na ten adres, w ciągu 24 godzin, zostanie wysłana informacja o logowaniu do Twojego bezpłatnego konta na witrynie BGetAway.
Informacje o przedziale wiekowym zaintereowanych osób, są użyte tylko w celach statystycznych.

UWAGA! Przesyłając tę rejestrację, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się z Polityką prywatności DiBuCard i Umową partnerską.

DiBuCard zabrania swoim reprezentantom/partnerom stowarzyszonym ujawniania własnych zarobków, ponieważ dochody każdej osoby nie są typowe. To, co zarabiasz jako partner DiBuCard posiadający płatne konto, jest całkowicie określane przez twoje indywidualne wysiłki. DiBuCard nie gwarantuje, że jakikolwiek partner uzyska jakiekolwiek dochody z promocji naszego programu. Naszym partnerom, którzy są kontrahentami, a nie są zatrudnieni przez DiBuCard, zapewniamy prowizję za skierowanie klienów do sprzedaży naszych usług lub produktów. Zapewniamy szkolenia, które mogą doprowadzić do uzyskania dochodów, ale o sukcesie zadecyduje Twoja zdolność do uczestniczenia w tych szkoleniach oraz ilość czasu, który zainwestujesz w swój biznes.